Webdesign

Přítomnost Vaší firmy nebo produktu na Internetu, je jedna z nejdůležitějších součástí marketingu

Každý projekt je ale jedinečný a vyžaduje svá specifika. Proto pro Vás máme připravených několik variant, jak se na Internetu prezentovat.

S námi totiž budete online.

Jednoduchý web, který Vás vystihne
S námi budete jednoduše na webu

 • Snadná administrace

  Díky našemu administračnímu systému si stránky můžete sami upravovat. Texty, obrázky a další jednotlivé sekce.

 • Profesionální design

  Společně s Vámi vybereme ze stovek profesionálních šablon a přizpůsobíme ji Vašim představám.

 • Expresní realizace

  Po dodání všech podkladů spustíme Vaše stránky během několika málo dní.

Základní web
 • Responzivní design

  Notebook, netbook, tablet nebo smartphone? Váš web se optimálně přizpůsobí každému zařízení.

 • Full servis

  Webhosting, doména, emaily, technická správa ... Vše vyřešíme za Vás

 • Jednoduše perfektní

  I k menším projektům přistupujeme se stejným úsilím. Analyzujeme, zjišťujeme potřeby a realizujeme s ohledem na maximální efektivitu.

Výběr z referencí

Webová prezentace, která má styl
S námi budete mít web na míru.

 • KOMPLEXNÍ ADMINISTRACE

  Díky našemu flexibilnímu administračnímu systému, Vám doprogramujeme jakoukoliv funkcionalitu na přání. Od jednoduchého formuláře, produktového katalogu, přes objednávkový systém až po složité konfigurátory.

 • NADČASOVÝ DESIGN

  Naše vlastní grafické studio Vám namíchá originální nadčasový design, který dokáže nejlépe vystihnout účel, ke kterému je prezentace určena. Úpravy fotografií, retuše, přizpůsobení barev, loga a zachování smyslu vizuální identity jsou naprostou samzřejmostí.

 • Responzivní design

  Notebook, netbook, tablet nebo smartphone? Váš web se optimálně přizpůsobí každému zařízení.

 • RYCHLOST

  Díky vlastním serverům a špičkovému technickému zázemí, garantujeme rychlost a dostupnost všech webových prezentací, databází, katalogů nebo složitějších on-line systémů. V případě nutnosti řešíme konkrétní potřeby v režimu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dnů v roce.

 • Full servis

  Webhosting, doména, emaily, technická správa ... Vše vyřešíme za Vás

 • Jednoduše perfektní

  Soustavně pracujeme na rozsáhlých projektech, portálových řešeních a logistických systémech. Jsme zvyklí denně zodpovědně řešit i sebemenší detaily ve vztahu k bezproblémovému fungování webové prezentace a jejich funkcionalit.

Výběr z referencí

Eshop, který prodává
S námi budete prodávat online

 • PRODEJ NA PRVNÍM MÍSTĚ

  Všechno směřuje k prodeji, eshop je prodejnou se vším všudy, podobně jako klasická kamenná prodejna. Prodejna by měla především prodávat, orientujeme tedy všechny funkcionality především na prodej nabízených služeb a produktů.

 • PŘEHLEDNÝ DESIGN

  Design musí eshop vhodně doplňovat, ale nesmí překážet. Důraz vždy klademe na zboží a služby, které eshop nabízí. Jednoduchý, přehledný a podmanivý design dokáže excelentně podtrhnout důležité faktory a navést potencionálního zákazníka k nákupu.

 • Responzivní design

  Každý eshop se pohodlně a přehledně zobrazí na všech dnes dostupných zařízeních. I na malých SmartPhonech a tabletech lidé nakupují, proto nepodceňujeme poměrně sofistikovanou optimalizaci i pro tato zařízení.

 • SLUŽBY ZÁKAZNÍKŮM

  Eshop stejně jako klasický obchod musí nabízet nějrůznější služby zákazníkům. Proto servis ve smyslu platební brána pro použití kreditních karet, výběr doručovacích služeb, služby úloženek, srovnání produktů, akční nabídky, newslettery, hlídání zboží, pohodlné filtrování, vyhledávač s našeptávačem, bonusy za nákupy, výhody pro registrované zákazníky, věrnostní systémy a mnoho dalších jsou naprostou samozřejmostí.

 • SLUŽBY PROVOZOVATELŮM

  Co nejefektivnější admistrace – jednorázové nebo pravidelné automatické exporty zboží, propojení s pokladními a skladovými systémy, automatické generování daňových dokladů, adresních štítků na balíčky, integrace "srovnávačů cen" (Heureka.cz, Zboží.cz, apod.) Různé cenové hladiny pro odlišné kategorie zákazníků, pokročilé filtrování zakázek, objednávek, zákazníků, databáze registrovaných zákazníků, emailů a mnoho dalších praktických funkcionalit.

 • Jednoduše prodává

  Prodej je cílem každého obchodníka, každé prodejny a každého eshopu. Některé eshopy vytvářejí obraty desítky milionu a přinášejí milionové zisky. Neděláme rozdíly, i malá prodejna musí být logisticky výborně zvládnuta, precizně připravena na každého zákazníka a hlavně … jednoduše musí prodávat.

Výběr z referencí

Webové aplikace na míru
S námi budete pracovat online

 • Potřeby Vašeho businessu - online

  Jsme připraveni vyvinout informační systémy, složité exportní můstky a další webové aplikace přesně podle Vašich představ.

 • Funkčnost na míru.

  Ať už Vaše aplikace potřebuje platební bránu, integraci s různými službami, složité exporty / importy dat, nebo 100% zabezpečení, s námi vždy najdete nejlepší řešení.

 • Odladěné procesy

  S vývojem webových aplikací máme dlouholeté zkušenosti, tudíž víme, jak projekt vést, provádíme široké testování (jak automatizované tak manuální), v průběhu celého vývoje analyzujeme kvalitu uživatelského rozhraní, rychlost a stabilitu aplikace.

 • Hardware pouze pro Vás.

  Díky vlastním serverům jsme schopni i pro náročné aplikace poskytnout adekvátní prostor a výkon, servery monitorujeme 24/7 a proto pružně reagujeme na jakékoliv Vaše požadavky nebo komplikace, které by mohly nastat.

 • Jednoduše funguje

  Víme, že na webových aplikacích může záviset Vaše firma, tudíž nepřetržitě sledujeme, zda je vše v pořádku. Také víme, že potřeby businessu se mění, proto vždy co nejrychleji reagujeme na Vaše požadavky, ať už to jsou malé úpravy nebo vyvinutí úplně nové funkcionality.

Výběr z referencí

Pište si s námi!

Copyright 2019 © AKON Česká Republika, s.r.o. Všechna práva vyhrazena - akon.cz